Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Studená farba Studená farba
Index:
L100-E27-1865-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 1890 lm
Farba svetla: Studená
Teplota farby: 6500K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stmievania: Nie
Farba tienidla: Mliečna
Materiál tienidla: Plast
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 18 kWh/1000 h
Technológia LED
Studená farba
Šírka
60 mm
Výška
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Informácie o bezpečnosti
18,91%