Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
search
Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED žiarovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Studená farba Studená farba
Index:
L100-E27-2065-01x06
Strumień świetlny:
2100 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 20 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 2100 lm
Farba svetla: Studená
Farebná teplota: 6500K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stmievania: Nie
Farba krytu: Mliečna
Materiál krytu: Plast
Počet kusov v balení: 6
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 20 kWh/1000 h
Technológia LED
Studená farba
Šírka
60 mm
Výška
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Ilość sztuk
6
Informácie o bezpečnosti
19,65%