Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1142-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1142-1240-182-505-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1142-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1142-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Doska - ()
Mexen Rocky Mountain panele vinlyové 1240 x 182 mm ponúkajú dokonalú kombináciu štýlového designu a odolnosti. S hrúbkou 6,5 mm, vrátane podložky IXPE 1,5 mm, zaručujú vysoký komfort a tichú chôdzu. Ich povrchová úprava dubu s 4-strannou V-fugou dodáva autentický vzhľad dreva, zatiaľ čo kompozitný polykamenný materiál ponúka vynikajúcu odolnosť voči vode a mechanickým poškodeniam. Trieda použitia 32 a trieda oderu AC4 zabezpečujú dlhodobú životnosť aj v náročných podmienkach. Ľahká montáž systémom Valinge 2G a 100% vodotesnosť robia z tohto produktu ideálne riešenie pre každý interiér.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka nášľapnej vrstvy: 0,55 mm
Odolnosť voči opotrebeniu: AC4
Užitočná trieda: 32
Množstvo kusov v balení: 8
Množstvo m² v balení: 1,80
Štruktúra: Dub
Materiál: Polymérový-kamenný kompozit
Spôsob montáže: Valinge 2G
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickým poškodeniam a škrabancom
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
Odtieň
Prírodný
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
Index:
F1142-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm