Mexen Palmdale vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01 Mexen Palmdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Doska - ()
Mexen Palmdale vinylové panely prinášajú kombináciu štýlu a funkčnosti s rozmermi 1240 x 182 mm a hrúbkou 6,5 mm vrátane IXPE podkladu. Vynikajú svojou vysokou triedou odolnosti AC4 a užitkovou triedou 32, čo zaručuje dlhotrvajúcu trvanlivosť. Vďaka 4-strannej V-fuge a štruktúre dubu poskytujú estetický vzhľad. Materiál z kompozitu zaručuje 100% vodotesnosť a kompatibilitu s podlahovým vykurovaním, zatiaľ čo povrch odolný voči poškodeniam umožňuje jednoduché čistenie.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka opotrebovacej vrstvy: 0,55 mm
Trieda opotrebovania: AC4
Užitočná trieda: 32
Množstvo kusov v balení: 8
Množstvo m² v balení: 1,80
Štruktúra: Dub
Materiál: Kompozit z polymérov a kameňa
Spôsob montáže: Valinge 2G
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Vodeodolnosť - 100%
Povrchová úprava uľahčujúca čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a škrabancom
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
SPC
System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
Dilatácia
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymérový kameninový kompozit
Spôsob montáže
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Prírodný
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
SPC SPC
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm