Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž lepidlom Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1315-1227-187-255-4V1-01
Dĺžka:
1227 mm
Šírka:
187 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Doska - ()
Mexen Parker panele vinilové 1227 x 187 mm vynikajú svojou odolnosťou a moderným dizajnom. Rozmery 1227 mm dĺžka, 187 mm šírka a hrúbka 2,5 mm ponúkajú ideálny povrch pre každú domácnosť. S opotrebovacou vrstvou 0,55 mm a triedou odolnosti AC4 sú ideálne pre intenzívne používané priestory. Otriteľná štruktúra dubového dreva a vysoko odolný syntetický materiál poskytujú vynikajúcu ochranu proti vode a poškriabaniu. Plochy sa ľahko čistia a sú kompatibilné s podlahovým vykurovaním, vďaka čomu sú paneli Parker ideálnou voľbou pre pohodlný interiér.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1227 mm
Šírka: 187 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka vrstvy odolnej proti opotrebovaniu: 0,55 mm
Odolnostná trieda: AC4
Trieda úžitkovosti: 32
Počet kusov v balení: 12
Množstvo m² v balení: 2,75
Štruktúra: Dub
Materiál: Plast
Spôsob montáže: Na lepidlo
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické do 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť proti mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
LVT
Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1227 mm
Šírka
187 mm
Hrúbka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Spôsob montáže
Na lepidlo
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
12
Množstvo m² v balení
2,75
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Prírodný
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Podmienky záruky
Bezpečnostné informácie
19,86%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
2.7533 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 12
LVT LVT
Index:
F1315-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm