Mexen G00 termostatická uhlová súprava s krytom S, Duplex, DN50, biela - W907-900-910-20
search
Index:
W907-900-910-20
Farba:
Biela
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Biela - ()
Mexen G00 termostatická uhlová súprava s krytom S, Duplex, DN50 v bielej farbe je ideálnym riešením pre moderné vykurovacie inštalácie. Vyrobená z vysokokvalitnej mosadze, zaručuje trvanlivosť a spoľahlivosť. Charakterizuje sa maximálnym pracovným tlakom 10 bar a prevádzkovou teplotou do 120°C. Radiátorový ventil má spodné pripojenie s rozstupom 50 mm a možnosť regulácie teploty od 0 do 29°C. Okrem toho je výrobok vybavený krytom z nerezovej ocele, čo zdôrazňuje jeho elegantný vzhľad.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosadz
Farba ventilu: Biela
Priemer ventilového pripojenia: G 1/2"
Prevádzková teplota: max 120 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Úsporný a uzatvárací radiátorový ventil
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Biela
Regulačná stupnica: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Okolitá teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu 5°C
Možnosť pripojenia hlavice z ľavej alebo pravej strany ventilu
Farba krytu: Biela
Materiál rozety: Nerezová oceľ
Šírka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál objímok: Mosadz
Dĺžka objímok: 50 mm
Vnútorný priemer objímok: 20 mm
Rozostup otvorov na radiátorové prípojky: 50 mm
Kryt pozostáva z dvojitej rozety a dvoch objímok
V balení sú ďalšie spojky pre viacvrstvové rúry 16x2 mm a spojky pre medené rúry 15 mm
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
Farba
Biela
Krycia doska
Áno
19,99%