Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1054-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1054-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Doska - ()
Vinylové panely Mexen Boone ponúkajú elegantné riešenie pre váš interiér s dokonalým dizajnom duba. Poskytujú odolnosť a pohodlie vďaka hrúbke 6,5 mm, vrátane podkladu IXPE 1,5 mm, ktorý zvyšuje izolačné vlastnosti. Panely majú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu (AC4) a sú určené pre intenzívne používanie (trieda 32). Montáž je jednoduchá pomocou systému Valinge 2G. Panely sú 100% vodotesné, majú štruktúru uľahčujúcu čistenie a sú kompatibilné s podlahovým vykurovaním.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka vrstvy proti opotrebeniu: 0,55 mm
Hodnota opotrebenia: AC4
Úžitková trieda: 32
Počet kusov v balení: 8
Množstvo m² v balení: 1,80
Štruktúra: Dub
Materiál: Kompozitný polymér-kamenný
Spôsob montáže: Valinge 2G
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Vodotesnosť - 100%
Povrchová úprava pre jednoduché čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a škrabancom
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
SPC
System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
Dilatácia
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymérový kameninový kompozit
Spôsob montáže
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
SPC SPC
Index:
F1054-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm