Mexen Boone vinylové panely rybia kosť 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1192-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Boone vinylové panely rybia kosť 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1192-0635-127-505-4V1-01 Mexen Boone vinylové panely rybia kosť 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1192-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1192-0635-127-505-4V1-01
Dĺžka:
635 mm
Šírka:
127 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Rybinový vzor - ()
Mexen Boone panele vinilové s efektom rybacej kosti prinášajú eleganciu a funkčnosť do vášho interiéru. S rozmermi 635 x 127 mm a hrúbkou 6,5 mm, tento kompozitný polimerovo-kamenný materiál zaručuje dlhú životnosť. Vodeodolné panely so 4-strannou V-fúgou a zintegrovaným podkladom IXPE poskytujú jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť proti poškodeniu. AC4 a trieda 32 zaručujú vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu a šmykovej bezpečnosti. Skvelá voľba pre nenáročné udržiavanie a kompatibilita s podlahovým vykurovaním.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 635 mm
Šírka: 127 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka nášľapnej vrstvy: 0,55 mm
Trieda oderu: AC4
Trieda použitia: 32
Počet kusov v balení: 20 (10 ľavých a 10 pravých)
Počet m² v balení: 1,61
Štruktúra: Dub
Materiál: Polymér-kameň kompozit
Spôsob montáže: Valinge 2G
Trieda protišmykovosti: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým vykurovaním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
635 mm
Šírka
127 mm
Hrúbka
6,5 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
20
Množstvo m² v balení
1,61
Bezpečnostné informácie
19,84%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.6129 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 20
Index:
F1192-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm