Mexen Fremont vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Fremont  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01 Mexen Fremont  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Mexen Fremont panele vinylové ponúkajú dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti. S dĺžkou 1240 mm a šírkou 182 mm sú ideálne pre akýkoľvek priestor. Hrúbka 6,5 mm, vrátane integrovaného podkladu IXPE 1,5 mm, zabezpečuje vysokú odolnosť a pohodlie pri chôdzi. Ich konštrukcia z kompozitu polimerovo-kamenného materiálu zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči vode a poškodeniam. S triedou AC4 a triedou použitia 32 sú ideálne na zón s vysokou premávkou. Vďaka systému montáže Valinge 2G sú inštalácie jednoduché. Poskytujú tepelnú vodivosť 0,144 W/mK a výbornú kompatibilitu s podlahovým kúrením. S Mexen Fremont docielite elegantný vzhľad s štruktúrou duba a povrchom odolným voči znečisteniam a škrabancom.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka opotrebitelnej vrstvy: 0,55 mm
trieda opotrebenia: AC4
Trieda použiteľnosti: 32
Počet kusov v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Štruktúra: Dub
Materiál: Kompozitný polymér-kamenný
Spôsob montáže: Valinge 2G
Trieda protišmykovosti: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť proti mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým vykurovaním
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
SPC
System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
Dilatácia
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymérový kameninový kompozit
Spôsob montáže
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Prírodný
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
SPC SPC
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm