Mexen Killeen vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Killeen  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01 Mexen Killeen  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Dub
Mexen Killeen panele winylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé podlahové riešenie. Tieto panele, vyrobené z kompozitu polimérovo-kameninového, ponúkajú vynikajúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a škrabancom. Vodoodolnosť na 100% ich robí vhodnými do vlhkých prostredí. So štruktúrou v dube a integrovaným podkladom IXPE 1,5 mm poskytujú skvelú akustickú a tepelnú izoláciu. S triedou použitia 32 a triedou oderuvzdornosti AC4 sú panele vysoko odolné. Rýchla a jednoduchá inštalácia je zaručená vďaka systému Valinge 2G. S antistatickými a protišmykovými vlastnosťami sú tieto panele nielen praktické, ale aj bezpečné.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka vrstvy odolnej proti opotrebeniu: 0,55 mm
Odierateľnosť: AC4
Užitočnosť: 32
Množstvo kusov v balení: 8
Množstvo m² v balení: 1,80
Štruktúra: Dub
Materiál: Polymér-kameňový kompozit
Spôsob montáže: Valinge 2G
Protišmykovosť: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm