Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01 Mexen Calera vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V Fuga, Dub - F1320-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1320-1227-187-255-4V1-01
Dĺžka:
1227 mm
Šírka:
187 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Vzor - Doska - ()
Mexen Calera panele vinilové 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm poskytujú praktické a estetické riešenie podlahového pokrytia. Tieto panele majú dĺžku 1227 mm, šírku 187 mm a hrúbku 2,5 mm, čo zabezpečuje ľahkú manipuláciu a montáž na lepidlo. S vrstvou na opotrebenie 0,55 mm a triedou odolnosti AC4 sú odolné voči opotrebeniu, poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Povrch z dubového materiálu dodáva prírodný vzhľad. Sú vodoodolné a kompatibilné s nízkoteplotným podlahovým kúrením, a dodávajú sa s integrovaným podkladom PVC.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1227 mm
Šírka: 187 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka opotrebovacej vrstvy: 0,55 mm
Trieda odolnosti proti opotrebeniu: AC4
Úžitková trieda: 32
Počet kusov v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Spôsob montáže: Na lepidlo
Protikĺzová trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný PVC podklad
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Dĺžka
1227 mm
Šírka
187 mm
Hrúbka
2,5 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Bezpečnostné informácie
19,86%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
Index:
F1320-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm