Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-drážka, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž lepidlom Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1321-1227-187-255-4V1-01
Dĺžka:
1227 mm
Šírka:
187 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Štruktúra:
Dub
Mexen Perry panele vinilové sa vyznačujú svojou vysokou odolnosťou a eleganciou. S rozmermi 1227 x 187 mm a hrúbkou 2,5 mm sú ideálne pre rôzne typy interiérov. Vďaka hrúbke opotrebovacej vrstvy 0,55 mm a triede odolnosti AC4, sú mimoriadne odolné voči opotrebeniu. Nižšia tepelná vodivosť 0,087 W/mK a kompatibilita s podlahovým kúrením zabezpečujú optimálne pohodlie. Zintegrovaný podklad PVC a vodoodolnosť zvyšujú životnosť panelov. Trieda DS zabezpečuje bezpečnosť vďaka protišmykovým vlastnostiam. Ich údržba je jednoduchá, a to aj vďaka povrchu, ktorý odpudzuje nečistoty.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1227 mm
Šírka: 187 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka ochrannej vrstvy: 0,55 mm
Stupeň odolnosti proti opotrebeniu: AC4
Úroveň používania: 32
Množstvo kusov v balení: 12
Množstvo m² v balení: 2,75
Štruktúra: Dub
Materiál: Plast
Spôsob montáže: Na lepidlo
Stupeň protišmykovosti: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka PVC
Vodotesnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
LVT
Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1227 mm
Šírka
187 mm
Hrúbka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Spôsob montáže
Na lepidlo
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
12
Množstvo m² v balení
2,75
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,86%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
2.7533 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 12
LVT LVT
Index:
F1321-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm