Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1322-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1322-1227-187-255-4V1-01
Dĺžka:
1227 mm
Šírka:
187 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Vzor - Doska - ()
Mexen Charter Oak panele vinilové ponúkajú spoľahlivú a esteticky príťažlivú podlahovú krytinu. S rozmermi 1227 x 187 mm a hrúbkou 2,5 mm sú tieto LVT Dryback panely vhodné pre rôzne interiéry. Pýšia sa triedou odolnosti AC4 a triedou úžitkovosti 32, čo zaručuje vysokú trvácnosť. Jednoduchá inštalácia na lepidlo a štruktúra duba ponúka prírodný vzhľad. Sú odolné voči vode a poškriabaniu, antistatické a vhodné pre nízkoteplotné podlahové kúrenie, čo z nich robí vynikajúci výber pre moderné bývanie.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1227 mm
Šírka: 187 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy: 0,55 mm
Abrazívna trieda: AC4
Úžitková trieda: 32
Počet kusov v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Spôsob montáže: Na lepidlo
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické <= 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Vodoodolnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť proti mechanickým poškodeniam a poškriabaniu
Dĺžka
1227 mm
Šírka
187 mm
Hrúbka
2,5 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Bezpečnostné informácie
19,86%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
Index:
F1322-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm