Mexen Manhattan vinylové panely hrebeň 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Drážka, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Manhattan vinylové panely hrebeň 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Drážka, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01 Mexen Manhattan vinylové panely hrebeň 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Drážka, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž lepidlom Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
Dĺžka:
570 mm
Šírka:
95 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Rybinový vzor - ()
Panely Mexen Manhattan jodeľka sú výbornou voľbou pre váš interiér vďaka svojim rozmerom 570 x 95 mm a hrúbke 2,5 mm. S triedou oderu AC4 a triedou použiteľnosti 32 zabezpečia dlhotrvajúcu kvalitu. Jednoduchá inštalácia na lepidlo a implementovaná 4-stranná V-Fuga poskytujú precízny vzhľad. PVC podklad ponúka 100% vodotesnosť a antistatickú ochranu. Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením zvyšuje komfort. Štruktúra z dubu a odolnosť voči mechanickému poškodeniu sú ďalšie výhody.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 570 mm
Šírka: 95 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy: 0,55 mm
Odolnosť voči oderu: AC4
Úžitková trieda: 32
Počet kusov v balení: 26 (13 ľavých a 13 pravých)
Množstvo m² v balení: 1,40
Štruktúra: Dub
Materiál: Plast
Spôsob montáže: Na lepidlo
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Drážka
Integrovaný podklad PVC
Vodotesnosť - 100%
Povrch uľahčujúci čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
LVT
Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
570 mm
Šírka
95 mm
Hrúbka
2,5 mm
Materiál
Plast
Spôsob montáže
Na lepidlo
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
26
Množstvo m² v balení
1,40
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Prírodný
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,71%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.4079 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 26
LVT LVT
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm