Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
search
Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Neutrálna - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Neutrálna farba Neutrálna farba
Index:
L100-E27-1540-01x03
Strumień świetlny:
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 1575 lm
Farba svetla: Neutrálna
Teplota farby: 4000K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stmievania: Nie
Farba skla: Mliečna
Materiál skla: Plast
Počet kusov v balení: 3
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 15 kWh/1000 h
Technológia LED
Neutrálna farba
Šírka
60 mm
Výška
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
4
Informácie o bezpečnosti
18,7%