Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03
search
Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A60, 15W, Teplá - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x03
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Teplá farba Teplá farba
Index:
L100-E27-1530-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 1575 lm
Farba svetla: Teplá
Teplota farby: 3000K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stmievania: Nie
Farba tienidla: Mliečna
Materiál tienidla: Plast
Počet kusov v balení: 3
Uhol svietenia: 220°
Napätie: 220-240V
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 15 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Energetická účinnosť
Technológia LED
Teplá farba
Bezpečné pre zdravie
Ra ≥ 80
Dlhá životnosť
Okamžitý štart
Príjemné pre oči
Uhol osvetlenia 220°
Odolnosť voči nárazom a vibráciám
Neobsahujú krehké prvky, ako je vlákno — sú mechanicky odolnejšie
Certifikát CE
Certifikát RoHS
Chráň životné prostredie
3 roky záruky
Séria
Šírka
60 mm
Výška
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Farba svetla
Temperatura barwowa
Možnosť stmievania
Nie
Farba tienidla
Mliečna
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383397
Ilość sztuk
4
Napięcie
220-240V
EPREL
Informačná karta EPREL
Informácie o bezpečnosti
18,7%