Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
search
Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x Žiarovka LED E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Studená farba Studená farba
Index:
L100-E27-1565-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 1575 lm
Farba svetla: Studená
Teplota farby: 6500K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stlmenia: Nie
Farba skla: Mliečna
Materiál skla: Plast
Počet kusov v balení: 6
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 15 kWh/1000 h
Technológia LED
Studená farba
Šírka
60 mm
Výška
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
6
Informácie o bezpečnosti
19,91%