Mexen Uni-Term radiátorový ventil rohový/priamy, Duplex, DN50, zlatý - W908-000-50
search
Mosadz Mosadz
1 Mpa 1 Mpa
Štandardná prípojka Štandardná prípojka
Index:
W908-000-50
Typ:
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Mexen radiátorová ventilová armatúra uhlová/rovná, Duplex, DN50, zlatá, vyrobená z mosadze, je vynikajúcou voľbou pre každý vykurovací systém. Univerzálnosť ventilu umožňuje montáž rovnako v stene, ako aj v podlahe, s možnosťou pripojenia hlavy z ľavej alebo pravej strany. Produkt sa vyznačuje vysokou odolnosťou vďaka maximálnemu pracovnéu tlaku 10 bar a teplote do 120 °C. V súprave sa nachádzajú spojky na viacvrstvové rúry 16x2 mm a medené rúry 15 mm.
Technické údaje:
Materiál: Mosadz
Farba: Zlatá
Priemer pripojenia: G 1/2"
Závit pre hlavy: M30 x 1,5 mm
Pracovná teplota: max 120 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Možnosť pripojenia hlavy z ľavej alebo pravej strany
Komplet so spojkami na viacvrstvové rúry 16x2 mm a medené rúry 15 mm
1 Mpa
Štandardná prípojka
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Návod na použitie
Informácie o bezpečnosti
19,95%