Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70
search
Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70 Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70 Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70 Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70 Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70 Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, čierny - W622-030-300-70
Oceľ Oceľ
Vysoká tepelná účinnosť Vysoká tepelná účinnosť
Povrchová úprava: DIN 99500 Povrchová úprava: DIN 99500
Index:
W622-030-300-70
Výška:
300 mm
Farba:
Šírka:
3000 mm
Výkon ohrievača:
2799 W
Farba - Čierna - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šírka (X): 3000 mm
Hĺbka: 103 mm
Rozstup pripojenia: 5 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 33,3 mm
Farba: Čierna RAL 9005
Materiál: Oceľ
Prevádzková teplota: max 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Výkon:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
Pripojenia:
- 2xG ½″ zospodu z pravej alebo ľavej strany
- 4xG ½″ bočné
Vysokokvalitný, odolný náter - DIN 99500
Obsahuje bočný kryt a odnímateľný horný kryt
V balení: závesy, montážny set, uzatváracie zátky, odvzdušňovač a vložka ventilu
Fotografie zobrazujú radiátor v rozmere 600 x 1200 mm.
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Oceľ
Vysoká tepelná účinnosť
Povrchová úprava: DIN 99500
Ľahké čistenie
1 MPa
Maximálny pracovný tlak je 1 MPa (10 barov). To znamená, že radiátor môže pracovať bezpečne a efektívne v štandardných podmienkach používania. Zabezpečuje optimálny tepelný komfort a príjemnú teplotu v miestnosti.
Max. 110°C
Odolnosť voči matovaniu a korózii
10 rokov záruka
Hygienický certifikát PZH
Séria
Šírka
3000 mm
Výška
300 mm
Hĺbka
103 mm
Výkon ohrievača
2799 W
Farba
Materiál
Oceľ
Typ
22
Montážna sila
Univerzálna
Pripojovacia vzdialenosť
5 cm
Pripojenie
Spodné
Orientácia
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
Podmienky záruky
Test PZH
20%
Oceľ Oceľ
Index:
W622-030-300-70
300 mm
3000 mm
2799 W