Mexen G00 súprava termostatická rohová, Duplex, DN50, zlatá - W907-900-50
search
Mosadz Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty Regulácia teploty
Index:
W907-900-50
Typ:
Rohový
Séria:
G00
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Mexen G00 súprava termostatická rohová, Duplex, DN50, zlatá, ponúka vynikajúce technické parametre. Vyrobený z mosadze a dostupný v elegantnej zlatej farbe, ventil má priemer pripojenia G 1/2", maximálny pracovný tlak 10 bar a pracovnú teplotu do 120°C. Vďaka spodnému pripojeniu s rozstupom 50 mm a závitu hlavice M30 x 1,5 mm, súprava zabezpečuje ľahkú inštaláciu. Systém regulácie teploty od 0 do 29°C a ochrana proti zamrznutiu 5°C sú ďalšie výhody.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosadz
Farba ventilu: Zlatá
Priemer pripojenia ventilu: G 1/2"
Pracovná teplota: max 120 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Zásobný a odtokový ventil
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Zlatá
Regulačná škála: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Teplota okolia: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu 5°C
Možnosť pripojenia hlavice z ľavej alebo pravej strany ventilu
V kompletnom súbore dodatočné spojky na viacvrstvé rúry 16x2 mm a spojky na medené rúry 15 mm
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty
1 Mpa
2 roky záruky
G00
Typ
Rohový
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Krycia doska
Nie
Návod na obsluhu - radiátorový ventil
Návod na použitie - termostatická hlavica
Bezpečnostné informácie - radiátorový ventil
Informácie o bezpečnosti - termostatická hlavica
19,96%