Mexen G00 termostatická sada uhlová s krytom R, zlatá - W901-900-904-50
search
Mosadz Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty Regulácia teploty
Index:
W901-900-904-50
Typ:
Rohový
Séria:
G00
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilov: Mosadz
Farba ventilov: Zlatá
Priemer pripojenia ventilov: G 1/2"
Prevádzková teplota: max 120 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Zlatá
Regulačná škála: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Okolitá teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu 5°C
Farba krytky: Zlatá
Materiál rozet: Nerezová oceľ
Vonkajší priemer rozet: 65 mm
Výška rozet: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál puzdier: Mosadz
Dĺžka puzdier: 50 mm
Vnútorný priemer puzdier: 20 mm
Krytka sa skladá z dvoch jednotlivých rozet a puzdra
V súprave napájací a uzatvárací radiátorový ventil
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
2 roky záruky
G00
Typ
Rohový
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Krycia doska
Áno
Návod na obsluhu - radiátorový ventil
Návod na použitie - termostatická hlavica
Bezpečnostné informácie - radiátorový ventil
Informácie o bezpečnosti - termostatická hlavica
19,9%