Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácia - F1066-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácia - F1066-1240-182-505-4V1-01 Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácia - F1066-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
Dĺžka:
1240 mm
Šírka:
182 mm
Hrúbka:
6,5 mm
Štruktúra:
Akácia
Mexen Acavia panele vinilové sú ideálnou voľbou pre váš interiér. S rozmermi 1240 x 182 mm a hrúbkou 6,5 mm, vrátane integrovaného podkladu IXPE, ponúkajú vysokú trvanlivosť. Majú triedu odolnosti voči opotrebovaniu AC4 a triedu použiteľnosti 32, čo zaisťuje ich dlhú životnosť. Materiál pozostáva z kompozitu polymérového a kamenného, ktorý je 100% vodotesný. Pôsobivá povrchová štruktúra Akácie a V-Fuga na všetkých štyroch stranách zabezpečujú estetický vzhľad. Ideálny aj pre podlahové kúrenie vďaka nízkej tepelnej vodivosti.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1240 mm
Šírka: 182 mm
Hrúbka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Hrúbka nášľapnej vrstvy: 0,55 mm
Oterová trieda: AC4
Užívateľská trieda: 32
Počet kusov v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Štruktúra: Akácia
Materiál: Polymérno-kamenný kompozit
Spôsob montáže: Valinge 2G
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotesnosť - 100%
Povrch umožňujúci ľahké čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým kúrením
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
SPC
System Uniclick 2G
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkciu tepelnej a akustickej izolácie a tiež zabezpečuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanú podložku IXPE - 1,5 mm - vďaka tomuto riešeniu nemusíme na podlahu ukladať dodatočné materiály a pokládka podlahy je oveľa pohodlnejšia a rýchlejšia.
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
Dilatácia
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1240 mm
Šírka
182 mm
Hrúbka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymérový kameninový kompozit
Spôsob montáže
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
8
Množstvo m² v balení
1,80
V-drážka
Štruktúra
Akácia
Odtieň
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,77%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
1.8054 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 8
SPC SPC
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm