Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01 Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž lepidlom Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4 Trieda oderu: AC4
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
Dĺžka:
1227 mm
Šírka:
187 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Štruktúra:
Dub
Vzor - Doska - ()
Mexen Palmdale panele vinilové 1227 x 187 mm LVT Dryback ponúkajú výnimočnú trvanlivosť a štýl. S hrúbkou 2,5 mm a nasadením PVC podkladu sú ideálne pre intenzívne používanie s triedou úžitkovosti 32. Štruktúra dubu a 4-stranná V-Fuga dodávajú luxusný vzhľad. Trieda oderu AC4 a povrch odolný voči špinám a mechanickým poškodeniam zabezpečujú dlhú životnosť. Antistatické vlastnosti a vodotesnosť robia tento produkt ideálnym riešením pre všetky priestory, navyše podporuje nízkoteplotné podlahové kúrenie.
Špecifikácia produktu:
Dĺžka: 1227 mm
Šírka: 187 mm
Hrúbka: 2,5 mm
Hrúbka opotrebovacej vrstvy: 0,55 mm
Opotrebovacia trieda: AC4
Užitočná trieda: 32
Množstvo kusov v balení: 12
Množstvo m² v balení: 2,75
Štruktúra: Dub
Materiál: Plast
Spôsob montáže: Na lepidlo
Protišmyková trieda: DS
Tepelná vodivosť: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Vodotesnosť - 100%
Povrch umožňujúci jednoduché čistenie nečistôt
Odolnosť voči mechanickému poškodeniu a škrabancom
Kompatibilita s nízkoteplotným podlahovým vykurovaním
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
LVT
Montáž lepidlom
Trieda oderu: AC4
Trieda verejnej užitočnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotesné
Mäkké a príjemné na dotyk
Štruktúra dreva
Perfektná akustika interiéru
Odolné
Odolné voči ohňu
Protišmykové
V-spoj
Vhodné pre podlahové kúrenie
Odolné voči znečisteniu
Antistatické
20 rokov záruka
Séria
Dĺžka
1227 mm
Šírka
187 mm
Hrúbka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Spôsob montáže
Na lepidlo
Hrúbka nášľapnej vrstvy
0,55 mm
Počet kusov v balení
12
Množstvo m² v balení
2,75
V-drážka
Štruktúra
Dub
Odtieň
Prírodný
Vzorka
Nie
Návod na použitie
Bezpečnostné informácie
19,86%
Štvorcový meter
m2
+10% zásob
2.7533 m2
Výška balíkov 1 - Počet kusov: 12
LVT LVT
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm