Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin nerezový kuchynský drez s 2 komorami 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC
Index:
6441782000-55HC
Farba:
Farba - Zlatá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Rozmery: 780x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x352,5 mm (väčšia), 352,5x350 mm (menšia)
Hrúbka ocele lemu: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblenia rohov komory: R10
Priemer odtoku: Ø92 mm
Typ: 2-komorový
Typ: Zabudovaný do pracovnej dosky
Materiál: Nerezová oceľ AISI 304
Farba: Zlatá
Povrch: Plást medu
Povrchová úprava sifónu: Zlatá
Prepadový otvor: Áno
Otvor pre batériu: Áno
Manuálny sifón v balení s košíčkom na odpad a zátkou
Dodatočný kryt na odtok
Skrytý prepadový otvor
Protihlukové podložky pod drez
Odolnosť voči nárazom, škrabancom a zafarbeniu
Dlhšia strana
780 mm
Kratšia strana
450 mm
Informácie o bezpečnosti
19,99%