Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin oceľový drez s 2 komorami 780 x 450 mm, meď HC - 6441782000-65HC
Index:
6441782000-65HC
Farba:
Farba - Medená - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Veľkosť: 780x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x352,5 mm (väčšia), 352,5x350 mm (menšia)
Hrúbka ocele rantu: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblenia rohov komory: R10
Priemer odpadu: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Zapustený v doske
Materiál: Nerezová oceľ AISI 304
Farba: Meď
Povrch: Včelí plást
Úprava sifónu: Meď
Prepadový otvor: Áno
Otvor pre batériu: Áno
Manuálny sifón v kompletu s košíkom na odpad a zátkou
Dodatočná krytka na odpad
Skrytý prepadový otvor
Tlmivé podložky pod drez
Odolnosť voči nárazom, škrabancom a zafarbeniu
Dlhšia strana
780 mm
Kratšia strana
450 mm
Informácie o bezpečnosti
19,99%