Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin oceľový dvojkomorový drez 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
Nerezová oceľ AISI 304 Nerezová oceľ AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Odolnosť voči poškriabaniu Odolnosť voči poškriabaniu
Index:
6441782000-01HC
Farba:
Farba - Inox - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Rozmer: 780x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x352,5 mm (väčšia), 352,5x350 mm (menšia)
Hrúbka ocele okraja: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaokrúhlenia rohov komory: R10
Priemer odtoku: Ø92 mm
Druh: dvojkomorový
Typ: Zapustený do dosky
Materiál: Nerezová oceľ AISI 304
Farba: Inox
Povrch: Plástový vzor
Dotyková úprava sifónu: Inox
Prepadový otvor: Áno
Otvor na batérie: Áno
Manuálny sifón v balení s košíkom na odpad a zátkou
Prídavná maska na odtok
Skrytý prepadový otvor
Odľahčujúce podložky drezu
Odolnosť voči nárazom, poškriabaniu a zafarbeniu
Odolnosť voči vysokej teplote a tepelnému šoku
Povrch uľahčujúci čistenie
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Nerezová oceľ AISI 304
PerfectClean
Odolnosť voči poškriabaniu
Odolnosť voči znečisteniu
Odolnosť voči vysokej teplote
Hlukové podložky do drezu
Skrytý prepadový otvor
2 roky záruky
Séria
Dlhšia strana
780 mm
Kratšia strana
450 mm
Farba
Povrch
Včelí plástev
Typ
Tvar
Obdĺžnikový
Montážna sila
Univerzálna
Sifón v cene
Áno
Počet komôr
Otvor
1
Odkvapkávacia plôška
Bez odkvapkávacej plôšky
Prevod
Áno
Návod na obsluhu
Informácie o bezpečnosti
20%