Mexen BRASS mosadzný závitový nátrubok 1 GZ x 1 GZ, 150 mm - W97427-1010-150
search
Mexen BRASS mosadzný závitový nátrubok 1 GZ x 1 GZ, 150 mm - W97427-1010-150 Mexen BRASS mosadzný závitový nátrubok 1 GZ x 1 GZ, 150 mm - W97427-1010-150
Mosadz Mosadz
1 Mpa 1 Mpa
Odolnosť voči vysokej teplote Odolnosť voči vysokej teplote
Index:
W97427-1010-150
Dĺžka:
150 mm
Technické údaje:
Priemer prípojky 1: 1" GZ
Priemer prípojky 2: 1" GZ
Dĺžka: 150 mm
Materiál: Mosadz
Prevádzková teplota: max 95 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
1 Mpa
Odolnosť voči vysokej teplote
10 rokov záruka
Atest Hygienický PZH
Séria
Dĺžka
150 mm
Typ
Náustok
Priemer pripojenia 1
1" VZ
Średnica przyłącza 2
1" GZ
Inštrukcia na montáž
Informácie o bezpečnosti
Podmienky záruky
Certifikát PZH
19,44%
Mosadz Mosadz
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97427-1010-150
150 mm