Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
search
Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED žiarovka E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
Energetická účinnosť Energetická účinnosť
Technológia LED Technológia LED
Teplá farba Teplá farba
Index:
L100-E27-2030-01x03
Strumień świetlny:
2100 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šírka: 60 mm
Typ žiarovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 20 W
Ekvivalentný výkon: 100 W
Svetelný tok: 2100 lm
Farba svetla: Teplá
Teplota farby: 3000K
Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80
Možnosť stmievania: Nie
Farba tienidla: Mliečna
Materiál tienidla: Plast
Energetická trieda: F
Spotreba energie: 20 kWh/1000 h
Technológia LED
Teplá farba
Šírka
60 mm
Výška
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Informácie o bezpečnosti
19,58%