Mexen Uni-Term radiátorový ventil uhlový, Duplex, DN50, zlatý - W907-000-50
search
Mosadz Mosadz
1 Mpa 1 Mpa
Štandardná prípojka Štandardná prípojka
Index:
W907-000-50
Typ:
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Mexen ventil radiátorový rohový, Duplex, DN50, zlatý, sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania z mosadze a elegantným zlatým vyhotovením. Vďaka priemeru pripojenia G 1/2", závitu pod hlavicu M30 x 1,5 mm a maximálnej prevádzkovej teplote do 120°C a tlaku do 10 barov je mimoriadne efektívny. Ventil má možnosť pripojenia hlavice z ľavej alebo pravej strany a spodné pripojenie s rozstupom 50 mm. Súprava obsahuje spojky pre viacvrstvové a medené rúry.
Technické údaje:
Materiál: Mosadz
Farba: Zlatá
Priemer pripojenia: G 1/2"
Závit pod hlavicu: M30 x 1,5 mm
Prevádzková teplota: max 120 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 barov
Ventil radiátorový napájací a uzatvárací
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Možnosť pripojenia hlavice z ľavej alebo pravej strany
Súčasťou súpravy sú spojky pre viacvrstvové rúry 16x2 mm a pre medené rúry 15 mm
1 Mpa
Štandardná prípojka
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Návod na použitie
Informácie o bezpečnosti
Napíš nám
100% Zákazníci odporúčajú tento produkt
Kvalita
Vzhľad
5.0
Všeobecné hodnotenie založené na 1 Názor
  • Potvrdený
  • Ostatné varianty
19,95%