Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01
search
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars kúpeľňový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chróm - W110-0700-500-00-01
Oceľ Oceľ
Max. 0,6 MPa Max. 0,6 MPa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-01
Výška:
700 mm
Farba:
Šírka:
500 mm
Výkon ohrievača:
224 W
Šírka - 500 mm - ()
Farba - Chróm - ()
Mexen Mars je elegantný kúpeľňový radiátor s výškou 700 mm a šírkou 500 mm, ideálny pre moderné interiéry. Vyrobený z odolnej ocele, pokrytý proti korózii odolným lakovaným povrchom vo farbe chrómu. Efektívne funguje pri maximálnej teplote prevádzky 95°C a tlaku 0,6 Mpa, ponúka výkon 224 W. Je ľahký, váži len 4,67 kg. Má rôzne možnosti stredového a spodného pripojenia a možnosť montáže vykurovacieho telesa. Produkt obsahuje kompletnú montážnu sadu so závesmi, upchávkami a odvzdušňovačom.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šírka: 500 mm
Hĺbka: 30 mm
Rozstup pripojenia:
- 45 cm (spodné) alebo 5 cm (stredové)
Farba: Chróm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: 4,67 kg
Kapacita: 3 l
Reakcia na oheň: A1
Prevádzková teplota: max 95 °C
Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
Výhrevný výkon:
- 75/65/20 °C - 224 W
Pripojenia:
- 2xG ½″ stredové
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravej alebo ľavej strany
Možnosť montáže vykurovacieho telesa
Vysokokvalitný, trvanlivý lakovaný povrch odolný voči korózii
V balení: závesy, montážna sada, upchávky a odvzdušňovač
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Oceľ
Max. 0,6 MPa
Maximálny prevádzkový tlak je 0,6 MPa (6 barov). To znamená, že radiátor môže pracovať bezpečne a efektívne v štandardných podmienkach používania. Zabezpečuje optimálny tepelný komfort a príjemnú teplotu v miestnosti.
Max. 95°C
Odolnosť voči matovaniu a korózii
10 rokov záruka
Séria
Šírka
500 mm
Výška
700 mm
Hĺbka
30 mm
Výkon ohrievača
224 W
Farba
Materiál
Oceľ
Montážna sila
Univerzálna
Pripojovacia vzdialenosť
5 cm , 45 cm
Pripojenie
Spodné , Stredné
Orientácia
Zvislá
Podmienky záruky
Informácie o bezpečnosti
Návod na použitie
19,95%
Oceľ Oceľ
Max. 0,6 MPa Max. 0,6 MPa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-01
700 mm
500 mm
224 W
Šírka - 500 mm - ()