Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01
search
Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars radiátor do kúpeľne 900 x 600 mm, 340 W, chróm - W110-0900-600-00-01
Oceľ Oceľ
Max. 0,6 MPa Max. 0,6 MPa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-01
Výška:
900 mm
Farba:
Šírka:
600 mm
Výkon ohrievača:
340 W
Šírka - 600 mm - ()
Farba - Chróm - ()
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 30 mm
Rozstup pripojenia:
- 55 cm (dolné) alebo 5 cm (stredové)
Farba: Chróm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: 6,73 kg
Reakcia na oheň: A1
Prevádzková teplota: max 95 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 0,6 Mpa
Výkon vykurovania:
- 75/65/20 °C - 340 W
Pripojenia:
- 2xG ½“ stredové
- 4xG ½“ zhora a zdola na pravej alebo ľavej strane
Možnosť inštalácie výhrevnej tyče
Kvalitný, trvanlivý povrchový lak odolný proti korózii
V balení: závesy, montážna súprava, uzatváracie zátky a odvzdušňovač
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Oceľ
Max. 0,6 MPa
Maximálny prevádzkový tlak je 0,6 MPa (6 barov). To znamená, že radiátor môže pracovať bezpečne a efektívne v štandardných podmienkach používania. Zabezpečuje optimálny tepelný komfort a príjemnú teplotu v miestnosti.
Max. 95°C
Odolnosť voči matovaniu a korózii
10 rokov záruka
Séria
Šírka
600 mm
Výška
900 mm
Hĺbka
30 mm
Výkon ohrievača
340 W
Farba
Materiál
Oceľ
Montážna sila
Univerzálna
Pripojovacia vzdialenosť
5 cm , 55 cm
Pripojenie
Spodné , Stredné
Orientácia
Zvislá
Podmienky záruky
Informácie o bezpečnosti
Návod na použitie
19,99%
Oceľ Oceľ
Max. 0,6 MPa Max. 0,6 MPa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-01
900 mm
600 mm
340 W
Šírka - 600 mm - ()