Mexen G00 termostatická rohová sada s krycou doskou R, Duplex, DN50, biela - W907-900-905-20
search
Index:
W907-900-905-20
Farba:
Biela
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Biela - ()
Mexen G00 termostatická rohová sada s krycou doskou R, Duplex, DN50, biela je ideálnym riešením pre váš vykurovací systém. Ventil z mosadze s priemerom pripojenia G 1/2" má bielu farbu a maximálnu pracovnú teplotu do 120°C a tlak 10 bar. Jeho konštrukcia umožňuje spodné pripojenie s rozstupom 50 mm, a tiež montáž hlavy z ľavej alebo pravej strany ventilu. Sada obsahuje kryt s dvojitou rozetou a mosadzné puzdro, čo zabezpečuje estetický vzhľad a trvanlivosť.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosadz
Farba ventilu: Biela
Priemer ventilu: G 1/2"
Pracovná teplota: max 120 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Ventil vykurovania napájací a uzatvárací
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Hlava závitu: M30 x 1,5 mm
Farba hlavy: Biela
Regulačná stupnica: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Okolitá teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu 5°C
Možnosť pripojenia hlavy z ľavej alebo pravej strany ventilu
Farba krytu: Biela
Materiál rozety: Nerezová oceľ
Šírka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál puzdra: Mosadz
Dĺžka puzdra: 50 mm
Vnútorný priemer puzdra: 20 mm
Rozstup otvorov na pripojenia radiátora: 50 mm
Kryt pozostáva z dvojitej rozety a dvoch puzdier
Súčasťou sú dodatočné spojky na viacvrstvové rúry 16x2 mm a spojky na medené rúry 15 mm
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
Farba
Biela
Krycia doska
Áno
Napíš nám
100% Zákazníci odporúčajú tento produkt
Kvalita
Vzhľad
5.0
Všeobecné hodnotenie založené na 1 Názor
  • Potvrdený
  • Ostatné varianty
19,99%