Mexen G00 termostatická súprava rohová s krytom S, biela - W901-900-909-20
search
Mosadz Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty Regulácia teploty
Index:
W901-900-909-20
Typ:
Rohový
Séria:
G00
Farba:
Biela
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Biela - ()
Mexen G00 termostatická súprava rohová s krytom S v bielej farbe je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí oceňujú funkčnosť a estetiku. Vyrobená z mosadze, vyznačuje sa vysokou kvalitou a trvácnosťou. Ventily majú priemer pripojenia G 1/2" a závit hlavice M30 x 1,5 mm. Maximálna prevádzková teplota je 120°C a prevádzkový tlak je 10 bar. Ďalšou výhodou je ochrana pred zamrznutím pri 5°C. Kryt sa skladá z dvoch samostatných rozet a puzdier, čo zaručuje estetické dokončenie.
Technické údaje:
Materiál ventilov: Mosadz
Farba ventilov: Biela
Priemer pripojenia ventilov: G 1/2"
Prevádzková teplota: max 120 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Biela
Stupnica regulácie: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Teplota okolia: max 50 °C
Ochrana pred zamrznutím 5°C
Farba krytia: Biela
Materiál roziet: Nehrdzavejúca oceľ
Šírka roziet: 65 mm
Výška roziet: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál puzdier: Mosadz
Dĺžka puzdier: 50 mm
Vnútorný priemer puzdier: 20 mm
Kryt sa skladá z dvoch samostatných rozet a puzdier
V kompletu vykurovací ventil napájací a uzatvárací
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
2 roky záruky
G00
Typ
Rohový
Farba
Biela
Priemer prípojky
G 1/2"
Krycia doska
Áno
Návod na obsluhu - radiátorový ventil
Návod na použitie - termostatická hlavica
Bezpečnostné informácie - radiátorový ventil
Informácie o bezpečnosti - termostatická hlavica
19,84%