Mexen G00 osový termostatický set s krytom S, zlatý - W903-900-909-50
search
Mosadz Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty Regulácia teploty
Index:
W903-900-909-50
Typ:
Osový
Séria:
G00
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilov: Mosadz
Farba ventilov: Zlatá
Priemer ventilu: G 1/2"
Pracovná teplota: max 120 °C
Maximálny pracovný tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Zlatá
Regulačná škála: 0-5
Rozsah regulácie teploty: 0-29 °C
Okolitá teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu: 5°C
Farba krytu: Zlatá
Materiál roziet: Nerezová oceľ
Šírka roziet: 65 mm
Výška roziet: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál vložiek: Mosadz
Dĺžka vložiek: 50 mm
Vnútorný priemer vložiek: 20 mm
Kryt pozostáva z dvoch jednoduchých roziet a vložky
Súčasťou balenia je prívodný a uzatvárací radiátorový ventil
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
2 roky záruky
G00
Typ
Osový
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Krycia doska
Áno
Návod na obsluhu - radiátorový ventil
Návod na použitie - termostatická hlavica
Bezpečnostné informácie - radiátorový ventil
Informácie o bezpečnosti - termostatická hlavica
19,98%