Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox nerezový drez s dvomi komorami 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC
Index:
6421802000-55HC
Farba:
Farba - Zlatá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Veľkosť: 800x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x362 mm
Hrúbka ocele okraju: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblených rohov komory: R10
Priemer odtoku: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Vstavný, Podmontovaný
Materiál: Nerezová oceľ AISI 304
Farba: Zlatý
Povrch: Plást pozlátený
Úprava sifónu: Zlatý
Prepadový otvor: Áno
Otvory na batérie: Nie
Manuálny sifón v balení s košíkom na odpad a zátkou
Dodatočný kryt na odtok
Skrytý prepadový otvor
Odlučovacie rohože drezu
Odolnosť proti úderom, škrabancom a zafarbeniu
Odolnosť proti vysokej teplote a teplotnému šoku
Dlhšia strana
800 mm
Kratšia strana
450 mm
Informácie o bezpečnosti
19,98%