Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox oceľový drez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Nerezová oceľ AISI 304 Nerezová oceľ AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Odolnosť voči poškriabaniu Odolnosť voči poškriabaniu
Index:
6421802000-01HC
Farba:
Farba - Inox - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Veľkosť: 800x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x362 mm
Hrúbka ocele ráfiku: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblenia rohov komory: R10
Priemer odtoku: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Zapustený do dosky, Podstolný
Materiál: Nerezová oceľ AISI 304
Farba: Inox
Povrch: Plást medu
Úprava sifónu: Inox
Priechodný otvor: Áno
Otvor na batériu: Nie
Manuálny sifón s košíčkom na odpadky a uzáverom
Dodatočný kryt na odtok
Skrytý priechodný otvor
Mety na tlmenie zvuku drezu
Odolnosť voči nárazom, poškriabaniu a zafarbeniu
Odolnosť voči vysokej teplote a tepelnému šoku
Povrch uľahčujúci čistenie
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Nerezová oceľ AISI 304
PerfectClean
Odolnosť voči poškriabaniu
Odolnosť voči znečisteniu
Odolnosť voči vysokej teplote
Hlukové podložky do drezu
Skrytý prepadový otvor
2 roky záruky
Séria
Dlhšia strana
800 mm
Kratšia strana
450 mm
Farba
Povrch
Včelí plástev
Tvar
Obdĺžnikový
Montážna sila
Univerzálna
Sifón v cene
Áno
Počet komôr
Otvor
0
Odkvapkávacia plôška
Bez odkvapkávacej plôšky
Prevod
Áno
Návod na obsluhu
Informácie o bezpečnosti
19,99%