Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox oceľový dvojkomorový drez 800 x 450 mm, meď HC - 6421802000-65HC
Index:
6421802000-65HC
Farba:
Farba - Medená - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Veľkosť: 800x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x362 mm
Hrúbka ocele hrany: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblenia rohov komory: R10
Priemer odtoku: Ø92 mm
Druh: Dvojkomorový
Typ: Zabudovaný do pracovnej dosky, Pod pracovnú dosku
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304
Farba: Meď
Povrch: Vzor plástu medu
Povrchová úprava sifónu: Meď
Prepadový otvor: Áno
Otvor na batériu: Nie
Ručný sifón v súprave s košíčkom na odpad a zátkou
Dodatočný kryt na odtok
Skrytý prepadový otvor
Zvukotesné podložky pre drez
Odolnosť voči nárazom, poškriabaniu a zafarbovaniu
Odolnosť voči vysokej teplote a tepelnému šoku
Dlhšia strana
800 mm
Kratšia strana
450 mm
Informácie o bezpečnosti
19,98%