Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC
  • Dni kuchyne
search
Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerezový drez 2-komorový 800 x 450 mm, čierny HC - 6421802000-70HC
Index:
6421802000-70HC
Farba:
Farba - Čierna - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Špecifikácia produktu:
Veľkosť: 800x450x200 mm
Hĺbka komory: 200 mm
Rozmery komory: 400x362 mm
Hrúbka oceľového okraja: 3 mm
Hrúbka ocele komory: 1 mm
Polomer zaoblenia rohov komory: R10
Priemer odtoku: ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Vstavaný v pracovnej doske, Podložný
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304
Farba: Čierna
Povrch: Vzor včelieho plástu
Povrchová úprava sifónu: Čierna
Prepadový otvor: Áno
Otvor pre batériu: Nie
Ručný sifón v balení s košíkom na odpad a zátkou
Ďalší kryt na odtok
Skrytý prepadový otvor
Odhlkčujúce podložky na drez
Odolnosť proti nárazom, poškriabaniu a zafarbeniu
Odolnosť voči vysokej teplote a tepelnému šoku
Dlhšia strana
800 mm
Kratšia strana
450 mm
Informácie o bezpečnosti
20%