Mexen G00 termostatická súprava uhlová/priamy s krytom R, Duplex, DN50, zlatý - W908-900-905-50
search
Mosadz Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty Regulácia teploty
Index:
W908-900-905-50
Typ:
Rovný, Rohový
Séria:
G00
Farba:
Zlatá
Priemer prípojky:
G 1/2"
Farba - Zlatá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosadz
Farba ventilu: Zlatá
Priemer pripojenia ventilu: G 1/2"
Prevádzková teplota: max 120 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Spodné pripojenie s rozstupom 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Farba hlavice: Zlatá
Regulačná škála: 0-5
Regulačný rozsah teploty: 0-29 °C
Okolitá teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutiu 5°C
Možnosť pripojenia hlavice na ľavej alebo pravej strane ventilu
Farba krytu: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová oceľ
Šírka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Priemer vnútorného otvoru: 21 mm
Materiál puzdier: Mosadz
Dĺžka puzdier: 50 mm
Vnútorný priemer puzdier: 20 mm
Rozstup otvorov na pripojenia radiátorov: 50 mm
Kryt sa skladá z dvojitej rozety a dvoch puzdier
V balení sú dodatočné spojky na viacvrstvové rúrky 16x2 mm a spojky na medené rúrky 15 mm
Inovatívne riešenia používané v tomto produkte
Mosadz
Ochrana proti zamrznutiu
Regulácia teploty
1 Mpa
Odolnosť a pevnosť
2 roky záruky
G00
Typ
Rovný , Rohový
Farba
Zlatá
Priemer prípojky
G 1/2"
Krycia doska
Áno
Návod na obsluhu - radiátorový ventil
Návod na použitie - termostatická hlavica
Bezpečnostné informácie - radiátorový ventil
Informácie o bezpečnosti - termostatická hlavica
19,94%